با حضور نمایندگان مناطق مخابرات کل کشور ؛ جلسه آموزش کاربری سیستم جامع املاک برگزار شد

به منظور آموزش کاربری سیستم جامع املاک و با حضور نمایندگان مناطق مخابرات کل کشور، جلسه آموزش سیستم جامع املاک برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک مخابرات ( سامان سازه غدیر )، در این جلسه که روز دوشنبه 11 بهمن در محل سالن اجتماعات شرکت مدیریت املاک برگزار شد، کاربری سیستم جامع املاک شرکت مخابرات ایران به کلیه نمایندگان مناطق مخابرات استانی سراسر کشور آموزش داده شد.

بدنبال آماده سازی سیستم جامع املاک که طراحی آن با هدف تمرکز اطلاعات املاک و ساختمانهای شرکت مخابرات ایران و به دستور مدیرعامل محترم شرکت جناب آقای دکتر سرائیان انجام شده ، کاربری ، ورود داده ها و تکمیل لایه های اطلاعاتی آن با حضور نمایندگان همه استانها آموزش داده شد.

در این جلسه با اشاره به تعداد املاک و ساختمانهای شرکت مخابرات ایران در سراسر کشور و فقدان هرگونه بانک اطلاعاتی متمرکز، طراحی و پیاده سازی این سیستم به منظور سهولت دسترسی به اطلاعات به شکل لایه های مختلف و در دسته بندی های: اطلاعات پایه، اطلاعات حقوقی و ثبتی، اطلاعات مالی و ... انجام شده است و گزارش گیری از این اطلاعات بر اساس موضوعات مورد نیاز، یکی از امکانات ویژه این سیستم می باشد.

همچنین تعریف سطوح مختلف دسترسی و امکان مشاهده آنلاین اطلاعات به روز شده توسط راهبر سیستم تحت شبکه اینترنت شرکت مخابرات ایران از قابلیت های دیگر سیستم جامع املاک می باشد.

شایان ذکر است سیستم جامع املاک شرکت مخابرات ایران که به همت شرکت مدیریت املاک و در راستای رهنگاشت تمرکز اطلاعات املاک مخابرات و طراحی و پیاده سازی شده است، به صورت یک بانک اطلاعاتی متمرکز به زودی به بهره برداری خواهد رسید.

همچنین این سیستم دارای قابلیت های فراوانی است که ضمن دسته بندی اطلاعات و تفکیک لایه های اطلاعاتی در مورد املاک و مسغلات شرکت مخابرات ایران، امکان بهره برداری برای برنامه ریزی را برای مدیران ارشد شرکت فراهم می کند.

بازدید 934 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is a Joomla Security extension!