دکتر سرائیان: پروژه در حال احداث «برجهای دوقلو» برای شرکت مخابرات ایران بسیار مهم و اساسی است

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بازدید دوره ای از پروژه ساختمانهای در حال احداث شرکت مخابرات ایران، روز پنجشنبه مورخ 95/10/9 با اشاره به وضعیت کنونی اقتصاد کشور و به تبع آن شرکت مخابرات، نقش و جایگاه این پروژه را در برنامه های این شرکت بسیار مهم و اساسی دانست و گفت:

همه ما می دانیم بدلیل شرایط اقتصادی کشور از لحاظ کسب و کار و از جمله مخابرات و هم به جهت تخصیص منابع، حساسیتی که در این پروژه نشان می دهیم، بیانگر اهمیت پروژه و نقش و جایگاه اساسی آن در شرکت مخابرات ایران است.

 دکتر رسول سرائیان با بیان اینکه این پروژه برای شرکت مخابرات ایران از الویت بسیار مهمی برخوردار است، تحقق اهداف برنامه ای را در گرو برنامه ریزی دقیق و تلاش مضاعف همه عوامل دخیل در پروژه دانست و اظهار داشت: رعایت دقیق برنامه زمانبندی و اتمام برج شرقی در  374 روز باقی مانده ، مهمترین انتظار و دغدغه ماست و باید با تلاش مضاعف و جبران تاخیرات احتمالی به هدف تعیین شده برسیم.

وی گفت : پراکندگی حوزه های ستادی شرکت مخابرات ایران یک آسیب اساسی، جدی و واقعاً کُشنده است بطوریکه تمام مدیران شرکت دائم در تردد هستند و این موضوع قریب30 تا  40 درصد از توان اجرایی را می کاهد.

دکتر سرائیان با اظهار خوشنودی و امیدواری در تحقق هدف تعیین شده در این پروژه و پیشرفت مطلوب آن، برنامه ریزی برای ارائه گزارش پیشرفت پروژه در مجمع عمومی سال 96 را خواستار شد و گفت: ارائه گزارش پیشرفت این پروژه در مجمع سال آتی می تواند یک نقطه اطمینان برای شرکت و سهامداران باشد و برای آن تاریخ باید هدف گذاری روشن و مشخصی انجام شود که این موضوع قطعاً می تواند از جهت زیرساختهای مدیریتی و اجرایی بسیار مطلوب باشد.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در ادامه اظهار داشت: از هم اکنون برای ایام اسفند و فروردین برنامه ریزی شود که به هیچ وجه کار بدلیل تعطیلی های آغاز سال نو متوقف نشود و باید برنامه ریزی ها بر این اساس انجام شود چه از نظر نیروی انسانی و چه از نظر تامین مصالح و موضوعات فنی.

در ابتدای این جلسه نیز مدیرعامل شرکت مدیریت املاک به ارائه گزارش کاملی از روند اجرایی پروژه پرداخت و اظهار داشت: با وجود شرایط بسیار سخت کار و فشردگی زمانی به لطف خداوند متعال، تاکنون پروژه در همه بخش ها مطابق برنامه زمانبندی شده پیش رفته است و در برخی موارد جزئی نیز کمتر از 2 درصد از برنامه عقب مانده ایم که با حمایت مجدانه مدیرعامل محترم شرکت مخابرات ایران و تلاش مضاعف همه همکاران این ظرف هفته های آتی جبران خواهد شد. /

 

 

بازدید 1105 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is a Joomla Security extension!