مرکز فناوری اطلاعات با عنوان پروژه ستاره دیجیتال به بهر برداری رسید

 

همزمان با افتتاح پروژه «ستاره دیجیتال » شرکت مخابرات ایران بهره برداری از پروژه طراحی و ساخت سالن ویژه واقع در طبقه فوقانی مرکز تلفن شهید نصرالهی آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، پروژه طراحی داخلی و ساخت سالن ویژه مرکز نصرالهی همزمان با آغاز بکار پروژه ستاره دیجیتال شرکت مخابرات ایران به بهره برداری رسید.


در این پروژه طراحی داخلی که نخستین بار در سطح شرکت مخابرات ایران به اجراء در می آید، نوع طراحی و فضای معماری  خاصی به منظور آغاز به کار تیم های فناوری اطلاعات ، توسط معاونت ساختمان و تاسیسات شرکت مدیریت املاک طراحی و اجراء شد.


 به گفته معاون ساختمان و تاسیسات شرکت مدیریت املاک، طراحی و بازسازی سالن موجود یکی از مراکز تلفن که با نظر مشاور خارجی و به منظور استقرار همکاران فناوری اطلاعات از دوماه پیش آغاز شد و با تخریب دیوار های میانی و ایجاد یک سالن بزرگ به مساحت 1000 متر مربع آغاز و دکوراسیون داخلی آن با جمع بندی نظر مشاور خارجی و کاربری های تعریف شده انجام شد.


همچنین یکی از ویژگی های مهم این پروژه کار تیمی و تلاش جمعی و هماهنگی بسیار خوب ، گروه طراحی و معماری این معاونت با سایر بخش ها بود که با وجود اختلافات سلیقه و فشردگی زمانی، کار طراحی و ساخت این سالن ویژه به نحو مطلوبی به پایان رسید به گونه ای که مورد توجه و تحسین مدیران ارشد شرکت مخابرات ایران ، حاضران و مشاوران خارجی شرکت قرار گرفت.


گفتنی است در پایان مراسم افتتاحیه مرکز فناوری ستاره دیجیتال ، مدیر عامل و هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اهداء لوح تقدیر و هدایایی ، از زحمات و تلاش های سه تن از همکاران معاونت ساختمان شرکت مدیریت املاک تقدیر و تشکر کردند.

بازدید 651 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
Our website is protected by DMC Firewall!