مهندس وصلی رئیس هیات مدیره شرکت مدیریت املاک: شرکت مدیریت املاک، تمام توان و تلاش خود را برای اتمام هرچه سریعتر پروژه بکار خواهد گرفت

 

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران و رییس هیات مدیره شرکت مدیریت املاک در بازدید از پروژه ساختمانهای در حال احداث شرکت مخابرات ایران (TCI) اظهار داشت: شرکت مدیریت املاک همانند گذشته، تمام ابتکارات و تلاش خود را برای اتمام هرچه سریعتر پروژه بکار خواهد گرفت.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، مهندس وصلی با اشاره به اهمیت این پروژه برای شرکت مخابرات ایران گفت: این پروژه از این نظر بسیار مهم است که پراکندگی شرکت مخابرات ایران در 14 ساختمان ستادی، بشدت موجب پایین آمدن کیفیت ارتباطی و افزایش هزینه ها شده است.

وی افزود: تفرق و پراکندگی ساختمانهای ستادی و وضعیت نامناسب استقرار کارکنان در ساختمانها واقعا برای ما قابل تحمل نیست و در بازدیدی که در نوروز امسال از ساختمانها داشتم ، قول دادیم که انشالله این وضعیت با آماده شدن ساختمان TCI  بهتر خواهد شد.

عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران خاطر نشان ساخت: قطعا ، بهبود  شرایط و محیط کار کارکنان و تجمیع بخش های مختلف اداری مخابرات در یک ساختمان متمرکز، موجب افزایش کیفیت کار و بهره وری کارکنان و نهایتا رضایتمندی کارکنان می شود و ما امیدواریم با اقدامات و ابتکار عمل شرکت مدیریت املاک، ضمن جبران عقب افتادن از برنامه زمانبندی ، بزودی شاهد اتمام مراحل ساخت و آغاز بهره برداری از این پروژه باشیم.

وی گفت:  هنگام عبور از جلوی پروژه، هر روز شاهد تغییرات اساسی و پیشرفت قابل توجه پروژه بودیم و اکنون که حجم کارهای انجام شده را می بینیم، جا دارد که همه دست اندرکاران پروژه و مدیریت شرکت مدیریت املاک تشکر کنیم.

مهندس وصلی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره اهمیت شرکت مدیریت املاک در مجموعه شرکت مخابرات ایران، این شرکت را بسیار مهم و استراتژیک خواند و افزود : نقش و کارکرد شرکت املاک برای مجموعه مخابرات بسیار مهم و استراتژیک است و بر همین اساس ، قرار شد یک عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به عنوان عضو هیات مدیره شرکت املاک حضور داشته باشند.

همچنین در این بازدید، مجری پروژه Tci  و مدیرعامل شرکت املاک به ارائه گزارشی از مراحل ساخت پروژه ، مشکلات و چالش های آن پرداختند.

گفتنی است در این بازدید اعضای هیات مدیره شرکت مدیریت املاک، مدیران شرکت پیمانکار، مشاوران و ناظران پروژه حضور داشتند.

بازدید 384 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd