رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در بازدید از پروژه رستمرود؛ شرکت املاک مخابرات با پروژه های در دست اقدام خود، افق های آتی مناسبی ایجاد کرده است

 

دکتر قنبری در بازدید سرزده از پروژه در حال احداث مجتمع تجاری آی نور (رستمرود) گفت: شرکت املاک مخابرات با پروژه های در دست اقدام خود وتوانمندی قابل توجه،  افق های آتی مناسبی را برای شرکت ایجاد کرده است.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، رئیس هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اشاره به توان و کارایی قابل توجه شرکت مدیریت املاک بویژه در پروژه های در دست اقدام و برنامه های بلند مدت و کوتاه مدت این شرکت، از افق های آتی مناسبی برای مجموعه شرکت مخابرات ایران سخن گفت و افزود: در این زمینه شرکت مدیریت املاک باید با برنامه ریزی و بهره گیری از مشاوران قوی بتواند ، یکی از بازوهای توانمند شرکت مخابرات ایران باشد.

معاون برنامه ریزی و نظارت راهبردی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات همچنین با اشاره به موضوع هوشمندسازی و بهره گیری از فن آوری های نوین در این پروژه تأکید کرد: شرکت مخابرات خود باید نمونه کامل و یک الگو از سیستم های تمام IT  و ICT  باشد و در این پروژه باید هوشمند سازی این مجتمع به خوبی دیده شود.

وی در ادامه اظهار داشت : با توجه به تکمیل مجتمع تجاری رستمرود، این مجموعه هم اماکن رفاهی و هم مجتمع تجاری و چه بسا در آینده توسعه اماکن رفاهی را در دستور خواهد داشت گرفت و در این خصوص، ارائه یک طرح جامع از این پروژه با رویکردی کل نگر لازم و ضروری است. 

رئیس هیات مدیره مخابرات ایران، وضعیت پیشرفت کار پروژه را بسیار رضایت بخش دانست و تکمیل و بهره برداری از این پروژه را از الویت های مهم شرکت املاک برشمرد و اظهار داشت: در این مرحله باید با خرید انشعابات برای این مجموعه جهت تسریع در تکمیل و بهره برداری از آن ضروری است. 

همچنین خانم مهندس شریفی، نمایندی مجری طرح در پروژه، با ارائه گزارشی از روند اجرایی و تشریح فضاهای مختلف این مجتمع به میزان ارزش افزوده در این پروژه اشاره کرد و اظهار داشت: کلیه کارهای مهندسی این پروژه توسط کارشناسان شرکت مدیریت املاک انجام شده است.

گفتنی است پروژه مجتمع تجاری هوشمند آی نور (رستمرود) با مساحتی بالغ بر 24000 مترمربع در محدوده رستمرود، حدفاصل شهرستان نور و محمود آباد در حال احداث است.

بازدید 679 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is a Joomla Security extension!