دکتر سرائیان در مجمع عمومی سالانه شرکت مدیریت املاک : تبدیل املاک غیر مولد به مولد باید الویت اصلی شرکت مدیریت املاک باشد

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک، مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در ششمین مجمع عمومی سالانه شرکت مدیریت املاک با اشاره به عملکرد مطلوب این شرکت، تبدیل املاک غیرمولد به مولد را از ماموریت و الویت های اصلی این شرکت برشمرد و آنرا یکی از راههای تامین منابع مالی برای شرکت مخابرات ایران دانست.

دکتر رسول سرائیان گفت :  شناسایی، ساماندهی و سازماندهی املاک غیر مولد مازاد در استانها و سرمایه گذاری و ایجاد ارزش افزوده می تواند یکی از روش های تامین منابع مالی مخابرات باشد و در این صورت می توانیم نسبت به توسعه برنامه های مخابرات بدون دغدغه همت گماریم.

وی با اشاره به هزینه سنگین نگهداری املاک مازاد برای مخابرات خاطرنشان ساخت:  توسعه شبکه فیبرنوری این امکان را خواهد داد تا بسیاری از مراکز تلفن در شهر های بزرگ تجمیع و یا جمع آوری شود و در این صورت سرمایه گذاری در املاک و دارایی های شرکت یک الویت مهم و اساسی است.

دکتر سرائیان افزود: وجود 17500 ملک ، به عنوان دارایی های غیر منقول عدد بسیار قابل توجهی است که باید با سازماندهی و در اولویت قراردادن این موضوع بتوانیم از این طریق منابع قابل توجهی به دست آوریم.

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ضرورت تکمیل هرچه سریعتر برج Tci  ، از آن به عنوان نماد مخابرات یاد کرد و با بیان ضرورت هوشمند سازی این برج ها، این پروژه را بهترین محمل برای چنین موضوعی عنوان کرد و افزود: هوشمند سازی ساختمان های مخابرات به عنوان قطب it بایستی با دیگران فرق اساسی داشته باشد و باید، این مفهوم هوشمندسازی را در ساختمانهای نوساز خود به طور کامل پیاده کنیم و یک الگوی کامل و مناسبی از آن به سایر دستگاهها و سازمانها عرضه نماییم.

دکتر سرائیان همچنین با اشاره به کار بسیار سنگین و بزرگ برج های دوقلو اظهار داشت : این پروژه ارزش این را دارد که شاخص های مهم فنی و مهندسی ساختمان در آن به عنوان یک افتخار و رکورد در کشور ثبت و این موضوع می تواند نمایانگر توانمندی شرکت مدیریت املاک باشد.

در خاتمه دکتر سرائیان ضمن تمجید از شرکت مدیریت املاک و عملکرد مطلوب آن،  با ارائه رهنمودها و سیاست های هیات مدیره شرکت مخابرات ایران به ذکر برنامه ها و اهم ماموریت ها و وظایف شرکت مدیریت املاک پرداخت.

همچنین در این جلسه که با حضور مدیرعامل، مدیران شرکت مخابرات ایران ، حسابرس قانونی  و هیات مدیره و مدیرعامل شرکت مدیریت املاک روز  96/1/28 برگزار شد، صورتهای مالی این شرکت، بدون هیچ گونه بند حسابرسی و بازرسی به تصویب اعضاء رسید.

بازدید 534 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd