دکتر سرائیان در بازدید از پروژه در حال ساخت مجتمع تجاری رستمرود: هوشمند سازی این مجتمع، باید از الویت های اصلی شرکت مدیریت املاک باشد

 

مدیرعامل شرکت مخابرات ایران در بازدید دو ساعته از پروژه در حال ساخت مجتمع تجاری رستمرود با اشاره به نام و برند مخابرات ، هوشمند سازی و بهره گیری از فناوری های نوین را در ساخت این مجتمع تجاری یک ضرورت اساسی دانست.

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک مخابرات، دکتر سرائیان گفت: در این پروژه باید از فناوی های نوین و سیستم های هوشمند تاسیساتی و الکترونیکی با تکیه بر زیرساخت های ارتباطی فیبر نوری استفاده نمود.


وی با اشاره به جایگاه شرکت مخابرات ایران و اهمیت استفاده از تکنولوژی های به روز در این مجتمع اظهار داشت: این مجتمع باید با دیگر مجتمع های تجاری منطقه کاملا متمایز باشد و حتی در نام آن از پیشوند «هوشمند » استفاده گردد تا از این طریق خود را با دیگر مجتمع های منطقه متمایز سازد و در شأن برند مخابرات ایران باشد.


دکتر سرائیان با توجه به شرایط منطقه و ارزش افزوده پروژه مجتمع جاری رستمرود، تعریف و مدیریت پروژه های مکمل دیگر را دارای توجیه  اقتصادی دانست و افزود:  پس از اتمام این پروژه و از محل درآمد آن می توان به اجرای پروژه های مکمل دیگر در این عرصه پرداخت.
وی همچنین ضمن تاکید بر ضرورت مطالعه و بررسی در واگذاری واحد های تجاری به مجموعه ای از کاربری هایی که مکمل یکدیگر بوده و متناسب با ذائقه عمومی مراجعان باشد، اظهار داشت: باید بگونه ای برنامه ریزی شود که مراجعان بتوانند  مجموعه ای از خریدها و نیاز های خود را بصورت یکجا در این پروژه تامین نمایند.


 
در ادامه دکتر سرائیان ضمن تقدیر از شرکت مدیریت املاک  و دست اندرکاران پروژه، شرایط پروژه و پیشرفت آن را بسیار خوب و رضایت بخش دانست و گفت : تلاش کنیم تا طبق برنامه زمانبندی شده این پروژه به نحو مطلوبی افتتاح گردد.
گفتنی است پروژه در حال ساخت مجتمع تجاری هوشمند «آی نور» با 24060 متر زیربنا واقع در محور توریستی نور – محمودآباد یکی از پروژه های در حال اجرا توسط شرکت مدیریت املاک مخابرات می باشد.

بازدید 532 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
Our website is protected by DMC Firewall!