عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در بازدید از پروژه TCI عنوان کرد؛ تکمیل و بهره برداری از پروژهTci نقش مهمی در بالابردن برند مخابرات خواهد داشت

 

به گزارش روابط عمومی شرکت مدیریت املاک ، عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران در بازدید صبح امروز دوشنبه 18/11/95 از پروژه TCI  با اشاره به روند رضایت بخش فعالیتهای اجرایی پروژه ، اظهار داشت:تکمیل و بهره برداری از این پروژه می تواند به عنوان یکی از اقدامات موثر در بالا بردن جایگاه و برند شرکت مخابرات ایران باشد.

مهندس بابک  تراکمه افزود: با توجه به اهمیت و حساسیت این پروژه ، دقت در روند امور اجرایی و حرکت در چارچوب برنامه زمانبندی شده ، می تواند این پروژه را به یک الگوی موفق در زمینه ساختمان سازی تبدیل کند و این موضوع به ارتقای جایگاه مخابرات کمک خواهد کرد.

 عضو هیات مدیره شرکت مخابرات ایران با اظهار امیدواری از تکمیل این پروژه در برنامه زمانی پیش بینی شده ، از اقدامات قابل ملاحظه عوامل پروژه یاد کرد و گفت : اقدامات مناسبی که عوامل این پروژه برای سرعت بخشیدن به کار بکار گرفته اند ، جای تقدیر و تشکر دارد و روند اجرایی پروژه رضایتبخش است.

همچنین در این بازدید، مجری پروژه ضمن تشریح فعالیتهای در حال اجرا ، به ارائه برنامه زمانبندی کامل پروژه و زمان بهره برداری از یک برج پرداختند و اظهار داشتند: با برنامه ریزی های انجام شده مجموعه ای از فعالیتهای نصب ستونها ، اجرای سقف و کف و موارد دیگر بصورت همزمان انجام می شود.

وی افزود : با توجه به افزودن یک تاور کرین دیگر ، کار نصب ستونها سرعت بیشتری گرفته است و به حول قوه الهی و با حمایت هیات مدیره محترم شرکت مخابرات ایران ، با تسریع در نصب ستون بندی ها ، شاهد پیشرفت چشمگیر پروژه خواهیم بود./ انتهای پیام

بازدید 589 بار

تماس با ما

آدرس : خ مطهری-بین خیابان سرافراز و کوه نور- روبروی اداره آموزش و مدیریت بانک ملی- پلاک 223
تلفن :  88462705 ،  فاکس : 88113594
DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd